135
02.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Chyba do Wikrowa albo Wiktorowa się spieszyła. Ha ha ha też tak pomyślałem !!! Jechała do tej, co jeździ zielonym Audi A3,ona też może tak skończyć jak będzie dalej tak jeździć. Może powinna się tym zająć policja, póki jeszcze nic się nie stało.
I to życie prawie straciła przez to, że nawierzchnia była oblodzona i drogi są w takim stanie że szkoda słów
Ktoś pisze, że nie jechała szybko, a czy ten ktoś widział zniszczenie auta? Ona musiała dobrze grzać, patrząc na zdjęcia z wypadku.
Chyba wszyscy kierowcy z Wiktorowo mają przy stopach przyczepione przynajmniej po dwie cegły, bo cisną zawsze ile fabryka dała.
dziunia (2020.01.02)
Z czego z Wikriwo a gdzie to jest cegło bo chyba nie tam gdzie zdarzenie miało miejsce
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
A ty się udaj do wieśniakowa
Kolejny przykład, żeby w końcu policja zainteresowała się nieco patrolowaniem terenów wiejskich.
bunio (2020.01.02)
Ktoś widział i udzielał pierwszej pomocy nie grzala bo by z tego nie wyszła
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Kolejny przyklad żeby zainteresował się tym zarzad dróg w końcu.
Czy widzisz jak wyglada samochod.
Gosc (2020.01.02)