Wybrany wątek opinii
Proponuje przyjechać i spojrzeć na nawierzchnię, była oblodzona i dziewczyna straciła kontorole nad samochodem. Nic nie jest z jej winy informacje podane w internecie są złe. Dziewczyna nie jechała szybko.
Do moderacji
Odpowiedz
1
3
Czy widzisz jak wyglada samochod.
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
Nawet jak była oblodzona to widać ze nie jechała powoli bo przy wolnej jeździe samochod nie był by w takim stanie
Do moderacji
Odpowiedz
1
0