135
02.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
A skąd wiesz tempiszonie że rozwinęła prędkość jechales za nią byłeś na miejscu.Tempaku
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Chyba ty wsiunie
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Wysoka kultura osobista tylko pogratulować
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Mam nadzieje ze do samochodu nie wsiadzie i w dodatku bym wyslal na ponowny egzamin. Drzewo wyciac na jej koszt.
Gosc (2020.01.02)
No proszę trafny komentarz gdzie młoda dziewczyna omal życia nie straciła.żałosne
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Proponuje przyjechać i spojrzeć na nawierzchnię, była oblodzona i dziewczyna straciła kontorole nad samochodem. Nic nie jest z jej winy informacje podane w internecie są złe. Dziewczyna nie jechała szybko.
Gratuluje coreczki, kluczykow nie radze wiecej pozyczac.
Siebie wyślij na egzamin albo przejedź się po oblodzonych dziurach i wtedy się wypowiedz
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Samochód dziewczyna kupiła sama więc jakie pożyczanie kluczyków ????????????
To że wy jesteście nierobami nie znaczy, że każdy w wieku 19-nastu lat jeździ golfem 3