A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
A skąd wiesz tempiszonie że rozwinęła prędkość jechales za nią byłeś na miejscu.Tempaku
Chyba ty wsiunie
Wysoka kultura osobista tylko pogratulować
Mam nadzieje ze do samochodu nie wsiadzie i w dodatku bym wyslal na ponowny egzamin. Drzewo wyciac na jej koszt.
No proszę trafny komentarz gdzie młoda dziewczyna omal życia nie straciła.żałosne
Proponuje przyjechać i spojrzeć na nawierzchnię, była oblodzona i dziewczyna straciła kontorole nad samochodem. Nic nie jest z jej winy informacje podane w internecie są złe. Dziewczyna nie jechała szybko.
Gratuluje coreczki, kluczykow nie radze wiecej pozyczac.
Siebie wyślij na egzamin albo przejedź się po oblodzonych dziurach i wtedy się wypowiedz
Samochód dziewczyna kupiła sama więc jakie pożyczanie kluczyków ????????????
To że wy jesteście nierobami nie znaczy, że każdy w wieku 19-nastu lat jeździ golfem 3