UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Chyba wszyscy kierowcy z Wiktorowo mają przy stopach przyczepione przynajmniej po dwie cegły, bo cisną zawsze ile fabryka dała.
dziunia
Chyba wszyscy kierowcy z Wiktorowo mają przy stopach przyczepione przynajmniej po dwie cegły, bo cisną zawsze ile fabryka dała.
dziunia