A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Ha ha zaraz Tobą policją się zajmie jak chcesz i gdzie jechała jaka to miejscowość może mama niech za Ciebie napisze
Szkoda to Ciebie po treści Twojego komentarza
Szkoda to Ciebie po treści Twojego komentarza
Wysoka kultura osobista miesciucha gratulujÄ™
Przetlumacz co napisałeś to po polsku
Jak czytam coś takiego to od razu mi się niedobrze robi. Ma oczy i mózg, to chyba widzi stan dróg, czy nawierzchnia sucha czy mokra itd. Patrząc na drogę w miejscu wypadku to wydaje się nie najgorsza. Nic innego jak za ciężka nóżka. Wyszła z tego cało, bo uderzyła z prawej strony i tyle w temacie!
A mi się rzygać chce gdzie widzisz drogę na zdjęciach
Jeżeli jesteś daltonistą to współczuje... z tego co wiem to audi a3 nie jest zielona hahaha
I to bardzo zielone, oczy moje śliczne mówią, że te audi jest zielone, ślicznotko przy kości.
Audi na zdjęciach jest pokazana i nawet na zdjęciach widać ze nie jest zielona wiec mylisz dziewczynę z kimś innym