135
02.01.2020

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Ha ha zaraz Tobą policją się zajmie jak chcesz i gdzie jechała jaka to miejscowość może mama niech za Ciebie napisze
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Szkoda to Ciebie po treści Twojego komentarza
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Szkoda to Ciebie po treści Twojego komentarza
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Wysoka kultura osobista miesciucha gratulujÄ™
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Przetlumacz co napisałeś to po polsku
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Jak czytam coś takiego to od razu mi się niedobrze robi. Ma oczy i mózg, to chyba widzi stan dróg, czy nawierzchnia sucha czy mokra itd. Patrząc na drogę w miejscu wypadku to wydaje się nie najgorsza. Nic innego jak za ciężka nóżka. Wyszła z tego cało, bo uderzyła z prawej strony i tyle w temacie!
A mi się rzygać chce gdzie widzisz drogę na zdjęciach
Åšwiadek zdarzenia (2020.01.02)
Jeżeli jesteś daltonistą to współczuje... z tego co wiem to audi a3 nie jest zielona hahaha
I to bardzo zielone, oczy moje śliczne mówią, że te audi jest zielone, ślicznotko przy kości.
Audi na zdjęciach jest pokazana i nawet na zdjęciach widać ze nie jest zielona wiec mylisz dziewczynę z kimś innym