Wybrany wątek opinii
Chyba do Wikrowa albo Wiktorowa się spieszyła. Ha ha ha też tak pomyślałem !!! Jechała do tej, co jeździ zielonym Audi A3,ona też może tak skończyć jak będzie dalej tak jeździć. Może powinna się tym zająć policja, póki jeszcze nic się nie stało.
Do moderacji
Odpowiedz
3
1
A ty się udaj do wieśniakowa
Do moderacji
Odpowiedz
0
1
Ha ha zaraz Tobą policją się zajmie jak chcesz i gdzie jechała jaka to miejscowość może mama niech za Ciebie napisze
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Jeżeli jesteś daltonistą to współczuje... z tego co wiem to audi a3 nie jest zielona hahaha
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
I to bardzo zielone, oczy moje śliczne mówią, że te audi jest zielone, ślicznotko przy kości.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0