Wybrany wątek opinii

Chyba do Wikrowa albo Wiktorowa się spieszyła. Ha ha ha też tak pomyślałem !!! Jechała do tej, co jeździ zielonym Audi A3,ona też może tak skończyć jak będzie dalej tak jeździć. Może powinna się tym zająć policja, póki jeszcze nic się nie stało.
(2020.01.02)
A ty się udaj do wieśniakowa
(2020.01.02)
Ha ha zaraz Tobą policją się zajmie jak chcesz i gdzie jechała jaka to miejscowość może mama niech za Ciebie napisze
Świadek zdarzenia (2020.01.02)
Jeżeli jesteś daltonistą to współczuje... z tego co wiem to audi a3 nie jest zielona hahaha
(2020.01.02)
I to bardzo zielone, oczy moje śliczne mówią, że te audi jest zielone, ślicznotko przy kości.
(2020.01.02)
Powrót do komentarzy