A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Nie wiem ile kosztuje utrzymanie UM i nie pracuję tam ale urząd musi istnieć bo ma swoje zadania, szkoda mi ludzi tam pracujących, musieli studiować żeby się tam dostać zmarnowany czas za takie zarobki. A co do działalności to w mieście emerytów większość ma ogromne szansę na powodzenie.
Ciekawe dlaczego UM nie informuje mieszkańców, że opłata za własność do gruntów podlega w tym roku ustawowej bonifikacie 60% przy jednorazowej wpłacie???? W tym celu trzeba składać dodatkowe wnioski w UM. To jest Elbląg właśnie.
Na lotniczej stoi wielki budynek po gimnazjum i niszczeje... Nie będzie żłobka i przedszkola. Panie Prezydencie a isz Pan w...
co to za szopka 7:45,sesja mam talent, dom wariatow
najpier zadluzaja miasto a pozniej podatki dowalajÄ… dziady
Nic nie robiÄ… i nigdy nie majÄ… kasy na nowy rok.
Jakby się czytało ze zrozumieniem to co się dostaje Z UM to nie byłoby problemu;-)
Rezygnacja ze żłobka i przedszkola w bundynku byłego gimnazjum na ul. Lotniczej to decyzja żenująca .....
To pan radny "mega"Tołwiński będzie teraz jedynie głosował przeciw? Jako niezależny radny to chyba powinien zajmować miejsce przy stole przed radnym "obniżka diety"Tomczyńskim?
@Faja - i jakoś cichutko podjęta, nie słyszałam odpowiedzi na pytanie radnego Kowszyńskiego