A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
trzeba było głosować a nie teraz płakać
Dobrze za pan Gesek bedzie fajnie super . Sto lat dziekujemy.!!!!!!
Mozna sie zwolnic z pracy nikt was na sile nie trzyma.
Na epek ludzi z trojmiasta poprzyjmowali lacznie z wladzami. Co w elblagu nie ma fachowcow ?
Taczki jak za komuny.
Brawo taczki dla nich.
Do roboty darmozjafy a nie po zapomogi talony .won nieroby.
Przeciez mozna bylo to przewidziec.
Jajca jak berety.