53
30.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
trzeba było głosować a nie teraz płakać
polak pol (2019.12.31)
Trudny budżet? Pogońcie tych nierobów co wystają pod MOPS, pod pośredniakiem albo w domu, niech pracują i rozliczają PIT, CIT, VAT w Elblągu. Co myślicie? dramaty siać będziecie?
Dobrze za pan Gesek bedzie fajnie super . Sto lat dziekujemy.!!!!!!
Margo45 (2019.12.31)
Mozna sie zwolnic z pracy nikt was na sile nie trzyma.
Wiktor (2019.12.31)
Na epek ludzi z trojmiasta poprzyjmowali lacznie z wladzami. Co w elblagu nie ma fachowcow ?
Derek (2019.12.31)
Taczki jak za komuny.
Franc5 (2019.12.31)
Brawo taczki dla nich.
Remik39 (2019.12.31)
Do roboty darmozjafy a nie po zapomogi talony .won nieroby.
Henkekt (2019.12.31)
Przeciez mozna bylo to przewidziec.
Warninv (2019.12.31)
Jajca jak berety.
Durenr35 (2019.12.31)

info

2  
  0