UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Nie wiem ile kosztuje utrzymanie UM i nie pracuję tam ale urząd musi istnieć bo ma swoje zadania, szkoda mi ludzi tam pracujących, musieli studiować żeby się tam dostać zmarnowany czas za takie zarobki. A co do działalności to w mieście emerytów większość ma ogromne szansę na powodzenie.

.,.