UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ciekawe dlaczego UM nie informuje mieszkańców, że opłata za własność do gruntów podlega w tym roku ustawowej bonifikacie 60% przy jednorazowej wpłacie???? W tym celu trzeba składać dodatkowe wnioski w UM. To jest Elbląg właśnie.

ja wiem

Anuluj