UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie wiem ile kosztuje utrzymanie UM i nie pracuję tam ale urząd musi istnieć bo ma swoje zadania, szkoda mi ludzi tam pracujących, musieli studiować żeby się tam dostać zmarnowany czas za takie zarobki. A co do działalności to w mieście emerytów większość ma ogromne szansę na powodzenie.

.,.

Anuluj