UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
To pan radny "mega"Tołwiński będzie teraz jedynie głosował przeciw? Jako niezależny radny to chyba powinien zajmować miejsce przy stole przed radnym "obniżka diety"Tomczyńskim?
kiki
To pan radny "mega"Tołwiński będzie teraz jedynie głosował przeciw? Jako niezależny radny to chyba powinien zajmować miejsce przy stole przed radnym "obniżka diety"Tomczyńskim?
kiki