UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To pan radny "mega"Tołwiński będzie teraz jedynie głosował przeciw? Jako niezależny radny to chyba powinien zajmować miejsce przy stole przed radnym "obniżka diety"Tomczyńskim?

kiki

Anuluj