UWAGA!

[X]

Komentuj korzystajÄ…c ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj siÄ™ kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ciekawe dlaczego UM nie informuje mieszkańców, że opłata za własność do gruntów podlega w tym roku ustawowej bonifikacie 60% przy jednorazowej wpłacie???? W tym celu trzeba składać dodatkowe wnioski w UM. To jest Elbląg właśnie.

ja wiem