UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

a dlaczego Wigilia nie jest robiona w Wigilię tylko w innych terminach? to co robi Wroblewski i reszra, to nie jest żadna Wigilia tylko jakaś podróba prymitywna, Wigilia jest raz w roku i jeśli ktoś w tum dniu nie ma czasu dla ludzi w potrzebie to niech się je...e, skończcie hipokryci i tymi pseudowigiliami, skoro jesteście wszyscy tacy miłisierni to zróbcie 24 grudnia Wigilię, w czym.problem, co Wam przeszkadza?

stop hipokryzji