56
20.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
i w Wigilię oczywisćie talerzyk dla zabłąkanego wędrowca ustawiony będzie, ...koleś chodził w Wigilię i prosił o miejsce przy stole, nikt go nie wpuścił, nikt się z nim nie podzielił, ...jeden wielki fałsz i zakłamanie januszowe, ...kiedy miasto zorganizuje Wigilię w Wigilię dla osób wykluczonych? ktoś poswięci swój czas dla nich w tym dniu?
Hybrydy (2019.12.21)

info

0  
  0
Takie spotkania są 2 razy w tyg.
Obserwator1 (2019.12.22)
Czekam tylko jak się odezwie ta grupa co przychodzi w środę. To trochę opiszę o niej i dlaczego oni przychodzą. Całą prawdę jak to się stało i dlaczego.
Zasmucina (2019.12.22)
Czy kiedys tak zwyczajnie,zakasałeś rekawy i z pobodki serca poszedles wsrod tych,co są odrzuceni,niefajnie wygladaja i niefajnie pachna,by za ciezko zarobione pieniadze swoje tak zwyczajnie kupic im to,co sam bys dobrego zjadł ?czy kiedys wyszedles w miasto z modlitwa na ustach i wiarą w sercu by Bóg postawił ci na drodze osobę ktora teraz potrzebuje cos zjesc czy porozmawiac? To wszystko jest mozliwe,to dzieje sie,na razie bez ciebie.Ale mozesz tez tego doswiadczyc gdy serce twoje zostanie poruszone,gdy Chrystus sie narodzi i bedziesz z Nim chadzał kazdego dnia.To zyczenia dla kazdego tu odpisujacego,zyczenia miłości,uczmy się kochac ludzi bo tego uczy nas Chrystus.
Gosc (2019.12.22)

info

3  
  0
Boże, jakim osłem trzeba być, gdy przy tak szlachetnym czynie, korzystając z okazji jechać po kosciole katolickim. LUDZIE chociaż w święta dajcie spokój, wyczilujcie się. Fajna inicjatywa oby więcej takich SUPER!
Michulek (2019.12.22)

info

3  
  0
A Kościół katolicki nie agituje? Wszystko krytykujesz Panie, Gościu Religia i jej brak jest swiadomym wyborem, nie podlega ocenie Tak miedzy nami sprytny jesteś Gosciu ale do czasu
Irenairenka (2019.12.22)