UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
a dlaczego Wigilia nie jest robiona w Wigilię tylko w innych terminach? to co robi Wroblewski i reszra, to nie jest żadna Wigilia tylko jakaś podróba prymitywna, Wigilia jest raz w roku i jeśli ktoś w tum dniu nie ma czasu dla ludzi w potrzebie to niech się je...e, skończcie hipokryci i tymi pseudowigiliami, skoro jesteście wszyscy tacy miłisierni to zróbcie 24 grudnia Wigilię, w czym.problem, co Wam przeszkadza?
stop hipokryzji