UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
wigilia czego? slusznie tu napisano, że to było piątkowe sptkanie i ok, wielkie dzięki za pracę i miłosierdzie, czas aby ludzie wykluczeni przestali być wykluczani nawet z takich rzeczy jak Wigilia, dla nich Wigilia też jest 24 grudnia tak jak wszystkich innych ludzi na tej ziemi, bardzo proszę skończyć z utrwalaniem ich wykluczenia poprzez orgdnixowanie im reklamowych medialnych hucp pod nazwą wigilia, to jest tak jakby im napluć w twarz,
Stereo