UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja od Wilka nie przyjmuję żadnych życzeń, tym bardziej świątecznych. Nie moja liga, niech je śle swojemu guru heheheheh

nieelblążanin

Anuluj