UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A ja od Wilka nie przyjmuję żadnych życzeń, tym bardziej świątecznych. Nie moja liga, niech je śle swojemu guru heheheheh
nieelblążanin
A ja od Wilka nie przyjmuję żadnych życzeń, tym bardziej świątecznych. Nie moja liga, niech je śle swojemu guru heheheheh
nieelblążanin