UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziękujemy wraz z moją żoną,że mogliśmy być wczoraj na spotkaniu. Byliśmy tam pierwszy raz, Widząc uśmiechnięte twarze ludzi,którzy nas przywitali, mówiąc dobrze że jesteś. To było dla nas bardzo miłe i zaskakujące. Czuliśmy się tam bardzo dobrze. Jestem alkoholikiem,i chcę zmienić swoje życie. Słyszeliśmy że są tacy ludzie po przejściach, żeby porozmawiać z nimi. Znajomi mówili że to świadkowie Jehowy. I nigdy nie poszedłem. Wczoraj byłem i usłyszałem co mówili i o kim mówili. Mówili o Jezusie, że to zbawiciel świata, że to nadzieja dla mnie i mojej rodziny. I to nie są świadkowie Jehowy,to są wspaniali ludzie którzy ,bardzo kochają pana Boga. Dziękuje że mogłem być z moją żoną. Jesteście wspaniałymi ludźmi. Przepraszam, że źle o was myślałem. Jak stanę na nogi ,też chciałbym pomagać innym,lecz to jest napewno długi proces. P.S Nie piszcie ludziska bzdurnych komentarzy.
Mateusz i Daria