Wybrany wątek opinii

Fajnie, że są tacy pomocni ludzie. Wesołych Świąt
(2019.12.20)
I to są jedyne i odpowiednie słowa pod tym artykułem. A wszystkim głupio złośliwym, jajcarzom, fałszywie zatroskanym kondycją kościoła katolickiego i małolatom muszącym 'coś'dopisać, chwili refleksji i też dobrych świąt Bożego Narodzenia.
(2019.12.21)
Powrót do komentarzy