Wybrany wątek opinii
Fajnie, że są tacy pomocni ludzie. Wesołych Świąt
Do moderacji
Odpowiedz
67
4
I to są jedyne i odpowiednie słowa pod tym artykułem. A wszystkim głupio złośliwym, jajcarzom, fałszywie zatroskanym kondycją kościoła katolickiego i małolatom muszącym 'coś'dopisać, chwili refleksji i też dobrych świąt Bożego Narodzenia.
Do moderacji
Odpowiedz
7
4