Wybrany wątek opinii

mam apel do wpłatomatów Wróbla, weźcie wpłaćcie choćby połowę tego co wpłaciliście na grubego Wróbla, na tych biednych głodnych ludzi, no nie bądżcie bez serca
Apel do wpłatomatów (2019.12.20)
@Apel do wpłatomatów - Mówią na mieście, że wodzu miał specjalne, świąteczne spotkanie ze słupami. .. .
(2019.12.20)
Powrót do komentarzy