Wybrany wątek opinii
mam apel do wpłatomatów Wróbla, weźcie wpłaćcie choćby połowę tego co wpłaciliście na grubego Wróbla, na tych biednych głodnych ludzi, no nie bądżcie bez serca
Do moderacji
Odpowiedz
13
7
@Apel do wpłatomatów - Mówią na mieście, że wodzu miał specjalne, świąteczne spotkanie ze słupami. .. .
Do moderacji
Odpowiedz
8
4