Wybrany wątek opinii

Wigilie należy urządzać od maja do maja - taki staropolski i patryjotyczny zwyczaj. A komu nie pasi, to niech się do peło albo do kodofcuf zapisze możę? Wiwat wigilia codzienna i powszednia!! Wiwat pis i wiwat Pan Prezes, i wiwat lepszejszy sort!!!
koniec świata;( (2019.12.20)
Może warto było by umòwić się na wizytę u lekarza specjalisty?
Ktośzpółnocy (2019.12.21)
Powrót do komentarzy