Wybrany wątek opinii
Wigilie należy urządzać od maja do maja - taki staropolski i patryjotyczny zwyczaj. A komu nie pasi, to niech się do peło albo do kodofcuf zapisze możę? Wiwat wigilia codzienna i powszednia!! Wiwat pis i wiwat Pan Prezes, i wiwat lepszejszy sort!!!
Do moderacji
Odpowiedz
6
15
Może warto było by umòwić się na wizytę u lekarza specjalisty?
Do moderacji
Odpowiedz
5
3