A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
protestantyzm jest bliżej źródeł chrześcijaństwa hahaha a to dobre
Świetna inicjatywa.
@Gość 45 - Rozum Ci odebrało czy jadu nadto w Tobie?
Wigilie należy urządzać od maja do maja - taki staropolski i patryjotyczny zwyczaj. A komu nie pasi, to niech się do peło albo do kodofcuf zapisze możę? Wiwat wigilia codzienna i powszednia!! Wiwat pis i wiwat Pan Prezes, i wiwat lepszejszy sort!!!
To prawda, że willa Pana Prezesa jest tańsza niż willa Jaruzelskiego?
Brawo dla organizatorów. Kochajmy. .czynem.
to na zachętę, później się zwraca.
rozumiem komuchy, ze nie chcecie pomagać biednym, ale to jest sprawa ponad wasze mózgownice niepojmujące potrzeby pomocy bliźniemu,
Szkoda tylko ze takie spotkania organizują wylacznie przed wigilia....
mam apel do wpłatomatów Wróbla, weźcie wpłaćcie choćby połowę tego co wpłaciliście na grubego Wróbla, na tych biednych głodnych ludzi, no nie bądżcie bez serca