56
20.12.2019

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
protestantyzm jest bliżej źródeł chrześcijaństwa hahaha a to dobre
(2019.12.20)
Świetna inicjatywa.
mm (2019.12.20)

info

20  
  1
@Gość 45 - Rozum Ci odebrało czy jadu nadto w Tobie?
DiDiD (2019.12.20)
Wigilie należy urządzać od maja do maja - taki staropolski i patryjotyczny zwyczaj. A komu nie pasi, to niech się do peło albo do kodofcuf zapisze możę? Wiwat wigilia codzienna i powszednia!! Wiwat pis i wiwat Pan Prezes, i wiwat lepszejszy sort!!!
koniec świata;( (2019.12.20)
To prawda, że willa Pana Prezesa jest tańsza niż willa Jaruzelskiego?
deweloper (2019.12.20)

info

7  
  5
Brawo dla organizatorów. Kochajmy. .czynem.
pampi-ZAWADA (2019.12.20)

info

21  
  1
to na zachętę, później się zwraca.
krokiet1 (2019.12.20)

info

4  
  5
rozumiem komuchy, ze nie chcecie pomagać biednym, ale to jest sprawa ponad wasze mózgownice niepojmujące potrzeby pomocy bliźniemu,
Muuuuu (2019.12.20)
Szkoda tylko ze takie spotkania organizują wylacznie przed wigilia....
(2019.12.20)
mam apel do wpłatomatów Wróbla, weźcie wpłaćcie choćby połowę tego co wpłaciliście na grubego Wróbla, na tych biednych głodnych ludzi, no nie bądżcie bez serca
Apel do wpłatomatów (2019.12.20)