UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wigilie należy urządzać od maja do maja - taki staropolski i patryjotyczny zwyczaj. A komu nie pasi, to niech się do peło albo do kodofcuf zapisze możę? Wiwat wigilia codzienna i powszednia!! Wiwat pis i wiwat Pan Prezes, i wiwat lepszejszy sort!!!
koniec świata;(