Wybrany wątek opinii
jestem w szoku, dlaczego prezydent Wroblewski olał tych potrzebujących pomocy ludzi i nie przybył swoją Skodą 4x4 aby im pomóc? no kurcze wygląda to strasznie blado jeśli chodzi i miasto
Do moderacji
Odpowiedz
20
14
rozumiem komuchy, ze nie chcecie pomagać biednym, ale to jest sprawa ponad wasze mózgownice niepojmujące potrzeby pomocy bliźniemu,
Do moderacji
Odpowiedz
6
7