Wybrany wątek opinii

jestem w szoku, dlaczego prezydent Wroblewski olał tych potrzebujących pomocy ludzi i nie przybył swoją Skodą 4x4 aby im pomóc? no kurcze wygląda to strasznie blado jeśli chodzi i miasto
Zdomny (2019.12.20)
rozumiem komuchy, ze nie chcecie pomagać biednym, ale to jest sprawa ponad wasze mózgownice niepojmujące potrzeby pomocy bliźniemu,
Muuuuu (2019.12.20)
Powrót do komentarzy