UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

mam apel do wpłatomatów Wróbla, weźcie wpłaćcie choćby połowę tego co wpłaciliście na grubego Wróbla, na tych biednych głodnych ludzi, no nie bądżcie bez serca

Apel do wpłatomatów

Anuluj