UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
mam apel do wpłatomatów Wróbla, weźcie wpłaćcie choćby połowę tego co wpłaciliście na grubego Wróbla, na tych biednych głodnych ludzi, no nie bądżcie bez serca
Apel do wpłatomatów
mam apel do wpłatomatów Wróbla, weźcie wpłaćcie choćby połowę tego co wpłaciliście na grubego Wróbla, na tych biednych głodnych ludzi, no nie bądżcie bez serca
Apel do wpłatomatów