Wybrany wątek opinii
@Fala - tak, nie podoba mi się kaczorek. .. .a tobie jak się podoba życie w niewoli to są kraje do zasiedlenia : może Białoruś. .. tam wyjedz.
Do moderacji
Odpowiedz
14
23
A gdzie masz niewolę w Białorusi? W Białorusi jest obecnie większa swoboda, niż w Polsce. Gospodarczo również niedługo wyprzedzi Polskę. Czy jakiś Białorusin narzeka na swój kraj? Widziałeś kiedykolwiek w Polsce jakiegoś białoruskiego uchodźcę? Zobacz, że nawet mniejszość polska nie ma zamiaru wyjeżdżać do Polski. Mniejszość litewska nawet wystosowała list do prezydenta Litwy, żeby przyjechał i podziękował Łukaszence, za to, jak dobrze ich traktuje.
Do moderacji
Odpowiedz
3
3