UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Głęboko to ty raczej nie myślisz"- NIEPRAWDA on myśli bardzo głęboko, tylko o czym? Ano o czymś bardzo głębokim, przyjemnym, czymś czego nie ma.


Anuluj