UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Głęboko to ty raczej nie myślisz"- NIEPRAWDA on myśli bardzo głęboko, tylko o czym? Ano o czymś bardzo głębokim, przyjemnym, czymś czego nie ma.
"Głęboko to ty raczej nie myślisz"- NIEPRAWDA on myśli bardzo głęboko, tylko o czym? Ano o czymś bardzo głębokim, przyjemnym, czymś czego nie ma.