Wybrany wątek opinii
Czy wynik wyborów to upoważnienie od suwerena na wytworzenie modelu demokracji jaki obowiązywał w NRD za czasów Ericha Honekera ? Ścisła kontrola, powszechne donosicielstwo i strach najwyższym gwarantem zaufania władzy do obywatela. Wiwat Populizm i Socjotechnika ! Wiwat nowy PiSbecki ład państwowy oparty o ubezwłasnowolniony wymiar sprawiedliwości zarządzany przez jaśnie oświęconego pana Prokuratora Generalnego Zbigniewa Ziobrę z nadania NAJDROŻSZEGO przywódcy, moherowego mesjasza od proroka smoleńskiego wieszczonego a prymasem toruńskim do władzuchny za gotówkę namaszczonego i zawsze dziewicy nieprzekupnej. zAment.
Do moderacji
Odpowiedz
6
12
Ech ty gleboka, tepa myslo.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@GłębokaMyśl - Głęboko to ty raczej nie myślisz.
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
"Głęboko to ty raczej nie myślisz"- NIEPRAWDA on myśli bardzo głęboko, tylko o czym? Ano o czymś bardzo głębokim, przyjemnym, czymś czego nie ma.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0
Czy wynik wyborow upowaznial PO do zrobienia z Polski kraju kolonialnego?
Do moderacji
Odpowiedz
0
2
@adcd - "Czy wynik wyborow upowaznial PO do zrobienia z Polski kraju kolonialnego?"- Czy wynik wyborów upoważnił PIS, do zrobienia z Polski kraju biednego?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0