UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Kto pamięta cukier - PO - 4zł? :D"też pamiętam chleb po 89 groszy, masło po 2,99 zł, jabłka po 1,20 zł, dobre wędliny po 20 zł za kg i najlepiej, ze mam nadal taka samą wypłatę :(


Anuluj