UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niestety lepiej juz nie będzie ale widać ze ludzie zaczynają mieć dość i coraz bardziej otwierają się by pisać a to juz znaczny progress, tak tez bylo kiedy zaczynalo się akcja z Nowaczykiem,
Niestety lepiej juz nie będzie ale widać ze ludzie zaczynają mieć dość i coraz bardziej otwierają się by pisać a to juz znaczny progress, tak tez bylo kiedy zaczynalo się akcja z Nowaczykiem,