UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niestety lepiej juz nie będzie ale widać ze ludzie zaczynają mieć dość i coraz bardziej otwierają się by pisać a to juz znaczny progress, tak tez bylo kiedy zaczynalo się akcja z Nowaczykiem,


Anuluj