Wybrany wątek opinii
chciałbym podziękować prezydentowi, że popiera Boże Narodzenie, mógł zabronić a on poparł, brawo
Do moderacji
Odpowiedz
16
7
Cos bedzie chcial,pod tym kryje sie jakis podstep.Garbusiarz cyklista
Do moderacji
Odpowiedz
0
1