Wybrany wątek opinii

chciałbym podziękować prezydentowi, że popiera Boże Narodzenie, mógł zabronić a on poparł, brawo
Sterydy (2019.12.06)
Cos bedzie chcial,pod tym kryje sie jakis podstep.Garbusiarz cyklista
Zbyszek 1 (2019.12.07)
Powrót do komentarzy