UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Teraz żale chcieliście to macie takich włodarzy i radnych. Macie raj ,wsiowe bagienne miasteczko . Byliśmy w Gdańsku,Gdyni tam wszystko oświetlone czuć swieta .


Anuluj