UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Teraz żale chcieliście to macie takich włodarzy i radnych. Macie raj ,wsiowe bagienne miasteczko . Byliśmy w Gdańsku,Gdyni tam wszystko oświetlone czuć swieta .
Teraz żale chcieliście to macie takich włodarzy i radnych. Macie raj ,wsiowe bagienne miasteczko . Byliśmy w Gdańsku,Gdyni tam wszystko oświetlone czuć swieta .