UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Rukwa ćam czy w tym Elblągu mieszkają same marudy i wiecznie niezadowoleni. Stale wszystko jest be, ludzie źli lub niemądrzy, a władze to już pożal się Boże. I tak wkoło Macieju ble, ble, ble i wszystko źle. Szkoda, że nastały czasy wiecznego narzekania. Lepiej podyskutujcie o muzyce, co jest lepsze rock, hip hop czy disco polo. Albo podyskutujcie czy podana na gali PZPN jedenastka stulecia jest prawidłowo wybrana. Zaczynam dyskusję, uważam, że zamiast Młynarczyka bramkarzem powinien być Hubert Kostka, a w ataku, bądź w pomocy, powinien być Ernest Pohl.
WSIOWP