A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@emce - A co niektórzy jeszcze nawet za swoją czerwoną działalność do TK awansują - no proszę - nasz komuch dobry - ich be
A ja myślę, że gdyby ów człowiek dożył dzisiejszych czasów świetnie odnalazł by się wśród rządzących - takich ludzi władza szuka i takich ceni - prawda pisowcy ???
Gdyby dożył dzisiejszych czasów to pewnie byłyby w Sądzie Najwyższym jak Iwulski, albo w TK jak Piotrowicz, albo byłby w KODZie jak Mazguła, albo odzyskiwałby kamienice za 50 zł.
@Nocóż - Odnajdowali się w nowej rzeczywistości przesłuchując przez 24 godziny i wbijając igły pod paznokcie.
Odpowiadam na pytanie - z czego żyli "wyklęci", otóż według badań IPN, żywili się głównie kanapkami zdobytymi w trakcie ataków na posterunki komunistycznej milicji. Należy nadmienić, iż spozywali je z ogromnym klasowym obrzydzeniem.
Historia historią, ale fajnie byłoby nauczyć się na błędach popełnianych wcześniej. .. Tymczasem chcą nas właśnie zaorać już dokumentnie - obejrzyjcie na YT video pt. "Likwidacja gotówki - ekonomiczny zamach stanu. Apel do posłów Konfederacji! "
A jak jest naprawde prawda? Tego nikt nie wie.
To jakieś bujdy nawet jak zabrali kanapki Milicji to bardzo dobrze robili, to była walka o niepodległość, niszczenie posterunków Milicji, niszczenie mienia, komunistów i ich rozbrajanie, a także konfiskata pieniędzy, to były dobre działania, bo odbierali kasę i broń Moskalom i dawali Polakom.
@romero4 - Nieprawda bezrefleksyjny peowcu
Typowy policjant