Wybrany wątek opinii
Odpowiadam na pytanie - z czego żyli "wyklęci", otóż według badań IPN, żywili się głównie kanapkami zdobytymi w trakcie ataków na posterunki komunistycznej milicji. Należy nadmienić, iż spozywali je z ogromnym klasowym obrzydzeniem.
Do moderacji
Odpowiedz
5
3
To jakieś bujdy nawet jak zabrali kanapki Milicji to bardzo dobrze robili, to była walka o niepodległość, niszczenie posterunków Milicji, niszczenie mienia, komunistów i ich rozbrajanie, a także konfiskata pieniędzy, to były dobre działania, bo odbierali kasę i broń Moskalom i dawali Polakom.
Do moderacji
Odpowiedz
2
7
Zabierali Moskalom a dawali Polakom czyli sobie. Takie troszkę inne Janosiki
Do moderacji
Odpowiedz
2
3