Wybrany wątek opinii

Odpowiadam na pytanie - z czego żyli "wyklęci", otóż według badań IPN, żywili się głównie kanapkami zdobytymi w trakcie ataków na posterunki komunistycznej milicji. Należy nadmienić, iż spozywali je z ogromnym klasowym obrzydzeniem.
(2019.12.08)
To jakieś bujdy nawet jak zabrali kanapki Milicji to bardzo dobrze robili, to była walka o niepodległość, niszczenie posterunków Milicji, niszczenie mienia, komunistów i ich rozbrajanie, a także konfiskata pieniędzy, to były dobre działania, bo odbierali kasę i broń Moskalom i dawali Polakom.
(2019.12.08)
Zabierali Moskalom a dawali Polakom czyli sobie. Takie troszkę inne Janosiki
tykjr (2019.12.09)
Powrót do komentarzy