UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Odpowiadam na pytanie - z czego żyli "wyklęci", otóż według badań IPN, żywili się głównie kanapkami zdobytymi w trakcie ataków na posterunki komunistycznej milicji. Należy nadmienić, iż spozywali je z ogromnym klasowym obrzydzeniem.