UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To jakieś bujdy nawet jak zabrali kanapki Milicji to bardzo dobrze robili, to była walka o niepodległość, niszczenie posterunków Milicji, niszczenie mienia, komunistów i ich rozbrajanie, a także konfiskata pieniędzy, to były dobre działania, bo odbierali kasę i broń Moskalom i dawali Polakom.


Anuluj