Wybrany wątek opinii

A ja myślę, że gdyby ów człowiek dożył dzisiejszych czasów świetnie odnalazł by się wśród rządzących - takich ludzi władza szuka i takich ceni - prawda pisowcy ???
romero4 (2019.12.08)
Gdyby dożył dzisiejszych czasów to pewnie byłyby w Sądzie Najwyższym jak Iwulski, albo w TK jak Piotrowicz, albo byłby w KODZie jak Mazguła, albo odzyskiwałby kamienice za 50 zł.
(2019.12.08)
@romero4 - Nieprawda bezrefleksyjny peowcu
(2019.12.09)
Powrót do komentarzy