A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Zabierali Moskalom a dawali Polakom czyli sobie. Takie troszkę inne Janosiki
Bardzo ciekawy artykuł, fajnie że można tu poczytać o nie tak przecież dawnych historiach które się na ziemi elbląskiej rozgrywały. Widać jak wielu gnuśnych typków to boli, może sami są podbnymi nikczemnikami.
Ja doceniam te kilka akapitów prawdy, bo na prawdę nigdy nie jest za późno. Zła historia matką złych decyzji, trzeba mówić prawdę jak najgłośniej.
No a komu meli dawać właśnie oni byli Polakami, odbierali co swoje, swój żołd i majątek Polaków z rąk bolszewików. Przecież milicjanci, UB-owcy i KBW-owcy wykluczyli się z polskości służąc Moskalom. A wyklęci byli legalnym polskim wojskiem i polskimi służbami, a nie ruskimi.
Dokładnie, jeszcze zamieszczają tu swoje posty jakoby sprzedawczykowie Polski spod znaku sierpa i młota Polskę odbudowali- to byli zwykli zdrajcy. Myślą, że ktoś im uwierzy. Dobrze, że zamieszczają takie artykuły.
UB-ek pie. .. dolony !