UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdyby dożył dzisiejszych czasów to pewnie byłyby w Sądzie Najwyższym jak Iwulski, albo w TK jak Piotrowicz, albo byłby w KODZie jak Mazguła, albo odzyskiwałby kamienice za 50 zł.


Anuluj