UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Gdyby dożył dzisiejszych czasów to pewnie byłyby w Sądzie Najwyższym jak Iwulski, albo w TK jak Piotrowicz, albo byłby w KODZie jak Mazguła, albo odzyskiwałby kamienice za 50 zł.
Gdyby dożył dzisiejszych czasów to pewnie byłyby w Sądzie Najwyższym jak Iwulski, albo w TK jak Piotrowicz, albo byłby w KODZie jak Mazguła, albo odzyskiwałby kamienice za 50 zł.