UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja myślę, że gdyby ów człowiek dożył dzisiejszych czasów świetnie odnalazł by się wśród rządzących - takich ludzi władza szuka i takich ceni - prawda pisowcy ???

romero4

Anuluj