UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Coraz rzadziej zaglądam na Portel. A takie teksty tylko mnie utwierdzają w tym, że robię dobrze. Promujecie jakieś żenujące wypociny IPN.


Anuluj