UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Bolszewia żyje i się ma dobrze. Dokad duch Marksa i Lenina będzie zatruwał ciemne masy , nigdy nie wydobędziemy się z poddaństwa i nie osiągniemy wielkosci

Zbych

Anuluj