UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bolszewia żyje i się ma dobrze. Dokad duch Marksa i Lenina będzie zatruwał ciemne masy , nigdy nie wydobędziemy się z poddaństwa i nie osiągniemy wielkosci
Zbych
Bolszewia żyje i się ma dobrze. Dokad duch Marksa i Lenina będzie zatruwał ciemne masy , nigdy nie wydobędziemy się z poddaństwa i nie osiągniemy wielkosci
Zbych