Wybrany wątek opinii
prawdziwy patriota, bohater tamtych czasów. piękna karta historii.
Do moderacji
Odpowiedz
8
23
Bolszewia żyje i się ma dobrze. Dokad duch Marksa i Lenina będzie zatruwał ciemne masy , nigdy nie wydobędziemy się z poddaństwa i nie osiągniemy wielkosci
Do moderacji
Odpowiedz
14
7
@Zbych - No tak, tobie nie grozi wielkość.
Do moderacji
Odpowiedz
3
10