Wybrany wątek opinii

prawdziwy patriota, bohater tamtych czasów. piękna karta historii.
(2019.12.07)
Bolszewia żyje i się ma dobrze. Dokad duch Marksa i Lenina będzie zatruwał ciemne masy , nigdy nie wydobędziemy się z poddaństwa i nie osiągniemy wielkosci
Zbych (2019.12.07)
@Zbych - No tak, tobie nie grozi wielkość.
(2019.12.07)
Powrót do komentarzy