Wybrany wątek opinii

Coraz rzadziej zaglądam na Portel. A takie teksty tylko mnie utwierdzają w tym, że robię dobrze. Promujecie jakieś żenujące wypociny IPN.
(2019.12.08)
No i bardzo dobrze. Tacy jak ty nie powinni tu zaglądać.
karaluchy? (2019.12.08)
Powrót do komentarzy