Wybrany wątek opinii
Coraz rzadziej zaglądam na Portel. A takie teksty tylko mnie utwierdzają w tym, że robię dobrze. Promujecie jakieś żenujące wypociny IPN.
Do moderacji
Odpowiedz
11
8
No i bardzo dobrze. Tacy jak ty nie powinni tu zaglądać.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1