UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@skrzypce, szkoda że nie zrobiono tak jak z archiwami stasi w Niemczech po zburzeniu muru, wiedzieli byśmy kto donosił, kto był zwykłą sz..a nie teraz co i rusz wypływają "kwiatki"i władzę mają ci co mają dostęp do teczek. Moim zdaniem ta seria wybitnie pokazuje jakie szuje żyły wśród nas i ile złego uczynili.

JiLniezalogowany