UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A jak przekroczy prędkość np. autobusem miejskim, albo radiowozem czy kartką, a takie przypadki już bywały w Polsce nie jadąc na interwencję to co też mają zabierać? I komu wtedy oddadzą samochód?


Anuluj