UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A jak przekroczy prędkość np. autobusem miejskim, albo radiowozem czy kartką, a takie przypadki już bywały w Polsce nie jadąc na interwencję to co też mają zabierać? I komu wtedy oddadzą samochód?
A jak przekroczy prędkość np. autobusem miejskim, albo radiowozem czy kartką, a takie przypadki już bywały w Polsce nie jadąc na interwencję to co też mają zabierać? I komu wtedy oddadzą samochód?