UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jakie 10 minut ? Co ty za bzdury wypisujesz ? Często korzystam z przejścia dla pieszych i widzę, że auta coraz częściej ustępują pierwszeństwa pieszym, więc nie siej fermentu
A_L
Jakie 10 minut ? Co ty za bzdury wypisujesz ? Często korzystam z przejścia dla pieszych i widzę, że auta coraz częściej ustępują pierwszeństwa pieszym, więc nie siej fermentu
A_L