UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jakie 10 minut ? Co ty za bzdury wypisujesz ? Często korzystam z przejścia dla pieszych i widzę, że auta coraz częściej ustępują pierwszeństwa pieszym, więc nie siej fermentu

A_L

Anuluj