UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Porazaja nmnie te komentrze. Wy byscie najlepiej nic nie remontowali. Pozniej taka rudere sprzedajae sie za grosze Wojcikowi bo nikt inny tego nie chce i znowu sa komentarze ze nie dbano. Infrastruktora ma to do siebie ze sie z czasem zuzywa i co jakis czas trzeba zrobicć remont. dobrze ze ten remont zrobiono.
HvK